Telefon
WhatsApp
  • ,
Termal Güneş Kollektörleri

WUNDER ANSG SERİSİ

Solimpeks termal güneş kolektörleri, evinizin veya işletmenizin kullanım sıcak suyunu enerjisini sağlayabilir, ısınma desteği sağlayabilir ya da herhangi bir proses için gerekli termal enerji ihtiyacınızı güneş sayesinde tamamen veya destek amaçlı sağlayabilir. Hem cebri sirkülasyonlu (pompalı) hem de doğal sirkülasyona uygundur. Sistem kapalı devre olarak çalıştırılmalıdır.

WUNDER ALS GÜNEŞ PANELİ

Evinizin ve İşletmenizin, ile güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Cebril sistemler için kullanılır.

WUNDER CLS GÜNEŞ PANELİ

Eviniz ve İşletmeniz için güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiyi sağlar. Cebri sistemler için kullanılır.

Solimpeks termal kollektörler, 82 ülkeye ihraç edilmektedir. Dünya’nın her noktasında kullanılabilecek şekilde, başta Solarkeymark olmak üzere bir çok sertifikayla, yeterliliği ve güvenlik şartlarını sağlaması onaylanmıştır. Bu ürün Solimpeks’in her yıl, alanında, başta ihracat ödülü olmak üzere başarı ödülleri almasını sağlamaktadır.

WUNDER ALS SERPANTİN

Evinizin ve İşletmenizin, ile güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Cebril sistemler için kullanılır.

EXCELLENT GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ

Solimpeks Termal Güneş kollektörleri Evinizin ve İşletmenizin, güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Termal güneş kollektörleri cebri sistemlerde güneş enerjisini en az kayıpla ısıya çevirmek için kullanılan en önemli üründür. Cebri sirkülasyonlu ( pompalı ) ve doğal sirkülasyonlu sistemler için kullanılır.

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(535) 712 50 46

BİZ SİZİ ARAYALIM